همایش و جشنواره

همایش توسعه اقتصادی

امروز از صبح به اولین همایش توسعه فعالیت های اقتصادی که از طرف دانشگاه پیام نور برگزار شده بود رفتم. فردا هم مجددا باید برم. همایش خوبی بود، البته متاسفانه توفیق نشد که به عنوان ارائه کننده مقاله حاضر باشم و تنها چکیده مقاله ام در کتاب همایش چاپ شده (که برای خودش امتیازی در دکتری دارد!)

به هر حال در همین حد هم که عده ای کارشناس و صاحب نظر و مسئول و دانشجو در یک جا جمع می شوند و از نظریات هم استفاده می کنند مناسبه، هر چند اگر از خروجی از همایش ها استفاده اجرایی می شد قطعا خیلی بهتر بود.

نقد منصفانه ؟

نوشته یکی از بلاگرها رو درباره جشن شب یلدای پرشین بلاگ خوندم ... یاد این توصیف افتادم که به جبران خلیل جبران نسبت می دهند که برای هر ملتی هنری گفته، و به ما که رسیده گفته هنر پارسیان عیب جویی است !

البته منکر این نیستم که جشن شب یلدا مثل هر برنامه دیگه ای، دارای ایرادات و اشکالاتی بود که بعضی رو می شد برطرف کرد و البته بعضی رو نمی شد، اما اینکه قسم بخوریم که به جز جز یک برنامه ایراد بگیریم، فکر نمی کنم نشون از قدرت ما باشه. جرج برنارد شاو می گه آنکه می تواند انجام می دهد، آنکه نمی تواند انتقاد می کند ... و هنری فورد هم می گه به جای ایراد گرفتن چاره اندیشی کنید.

اما خوب، از اونجایی که غر زدن و ایراد گرفتن اصولا ساده ترین کاره و باعث کسب محبوبیت بین دیگرانی می شه که اون ها هم به دنبال سوژه کردن فرد یا جایی یا تخریب اون هستند، خیلی ها به این سمت می رن !

قسمتی از این نوشته : مراسم همچون قبل در سالن الغدیر دانشکده مدیریت دانشگاه تهران واقع در پل گیشا برگزار شد، جائیکه از لحاظ دسترسی یکی از مشکل ترین مسیرهای تهران به حساب می آید(!!)

نه اینکه چون دانشکده مدیریت محل تحصیل من بوده و در این سالن برنامه های بسیاری برگزار کرده ام، بلکه به این خاطر که همیشه گمان می کردم این یکی از خوش مسیرترین راه هاست این سوال رو مطرح می کنم : شما کجا رو پیشنهاد می کنید ؟! جایی که هم از مرکز شهر دسترسی به آن ساده و ممکن باشد، هم از شمال، هم از غرب ...

درباره باقی نوشته ایشان اظهار نظری نمی کنم، چون اگر کمی منصفانه به نوشته ایشان نگریسته شود مغرضانه بودن و نوع ادبیات به کار گرفته ایشان گویای همه چیز است.

برنامه ریزی برای جشنواره وبلاگ نویسی

طی این چند روز مشغول برنامه ریزی برای جشنواره وبلاگ نویسی بودم (و هستم و خواهم بود!). البته استارت کار و بخشی از این جشنواره پارسال انجام شد که به دلایلی متوقف گردید و قصد بر این است که امسال ادامه پیدا کند. هر چند اگر بخواهیم طبق زمان بندی اختتامیه جشنواره رو اردیبهشت ماه برگزار کنیم زمان کمی داریم، اما سعی بر این است که با لطف و یاری خدا و همراهی دوستان، این جشنواره با نهایت دقت و کارایی و نظم و بازدهی برگزار کنیم.

 

/ 8 نظر / 3 بازدید
آزاده از کلبه ی ویوارا

طی این چند روز مشغول برنامه ریزی برای جشنواره وبلاگ نویسی بودم (و هستم و خواهم بود!). خسته نباشید اقای روابط عمومی[چشمک]

H@MED

[دست]

عطیه

این ژست نشون میده شما انتقاد ژذیر هستید اما حرف ناحق شنو نه .. با این حال تا تمام اون ژست خونده نشه قضاوتی نمیشه کرد . موفق باشید مرد عمل .