یادداشتی برای دو روز

تاخیر مثنوی

برای دومین بار طی چهار سه ماه نویسندگی مدام اخیر روز گذشته یادم رفت که وبلاگ را به روز کنم ! دفعه اول روز عاشورا بود و این بار 5 فروردین و هر دو بار به یک دلیل : درگیری و مشغله زیاد ... البته نه به معنای بد کلمه... به هر حال ننوشتن و از یاد بردن، سبب عذاب وجدانی شد !

عاقبت به خیری یکی از دوستان

دیشب ضیافت شام یکی از دوستان بود که بعد از سه ماه دوندگی موفق به اخذ کارت معافیت از خدمت شده بود. بسیار شاد و مسرور بودیم از اینکه این جوان دم بخت! و هنرمند و کوشا و خوب که به قول یکی از دوستان "حیف بود بره خدمت" ... و آرزوی اینکه همه دوستان از خدمت معاف شوند !

آرزوی عجیبی بود ؟ نمی دانم. اما همین را می دانم چند سال پیش (زمان کنکور کارشناسی ما) وقتی کسی دعا می کرد که همه در کنکور قبول شوند می گفتیم حرف ها می زنی‌! همه که نمی توانند کنکور قبول شوند ! ... اما خوب امروزه می بینیم که ظرفیت دانشگاه ها بیشتر از تقاضاست و همه می توانند ! ... مساله خدمت هم شاید به طریقی حل شود.

بانک ملی و خدمات بی نظیر !

بانک ملی در تبلیغ تلویزیونی اعلام کرد شماره جدید تلفنبانک 09622 خدمات بی نظیری ارائه می کند ! اما جالب اینجا که وقتی تماس می گیریم پیغام "شماره مشترک مورد نظر در شبکه موجود نمی باشد" پخش می شود ! واقعا این بانک دولتی عملکرد خجالت آوری دارد ! شماره قدیمی آن هم (22266800) از هر چند بار تماس یک بار درست کار می کند.

فعالیت های انتخاباتی

اگرچه هنوز تعطیلات نوروزی کاملا به انتها نرسیده و تنها نیمی از آن سپری شده، اما فعالیت های انتخاباتی در حال انجام و پیش رفتن هستند ... هر چه باشد کمتر از هشتاد روز تا روز انتخابات مانده و نمی توان تعلل کرد.

/ 1 نظر / 9 بازدید
ناهید

سلام می شه به من کمک کنید؟ من رو گزینه حذف موقت وبلاگ کلیک کردم.حالا نه دسترسی به بخش ارسال مطالب دارم و نه کسی می تونه نظر بده و فقط مطالب قدیمیم نمایش داده می شه. تنها قسمتی که برام مونده ویرایش پروفایل و عکس و تغییر رمز عبوره. لطفا راهنماییم کنید بتونم وبلاگمو برگردونم یا حذف دایم کنم. با تشکر