روزهای سخت

به تلافی روزهای دی ماه که تقریبا (تقریبا،‌ نه کاملا!) کار و فعالیت ها تا حدی تعطیل شده بود، ظاهرا قرار است در این روزها تا یک ماه دیگر که به تعطیلات بلندمدت نوروز برخورد می کنیم، حجم کاری بسیار بالا باشد ... آنقدر که دیروز فراموش کردم به روز کنم !

به هر حال روزهای سخت همیشه روزهای بدی نیستند هنگامی که این سختی مربوط به حجم زیاد کار باشد ... چه اینکه جای شکر دارد این همه ازدیاد کار ! هر چند همیشه نیم بیشتر کارهایی که انجام می دهیم بعد فرهنگی و اجتماعی و ... دارند تا بعد مالی (این روزها اضافه کنید بعد سیاسی را !)

روزی که از خاتمی خواستیم تا به صحنه انتخابات بیاید، قول دادیم که همراه او باشیم ... پس بی راه نیست که در این روزهای سخت خاتمی، ما نیز اندکی از بار آن را به دوش بکشیم.

/ 4 نظر / 4 بازدید
براي مهرزاد دوست داشتني

سلام آقا محمد رضا حال شما؟؟؟ خواستم به عرضتون برسونم تو نظرات يه وبلاگي خوندم كه اگه كسي وبلاگش متعلق به فرد شاخصي باشه پرشين بلاگ ازش حمايت مي كنه، و من حتي خودم شاهد نظرات بر و بچه هاي پرشين در اون وبلاگ بودم. منم يه وب ساختم براي مهرزاد معدنچي عزيز[قلب][قلب] خوشحال ميشم شاهد حضور و نظرات ارزندتون درباره معدنچي عزيز در وبلاگم باشم. راستي لطفا تو نظر سنجي هاي وبلاگم هم حتما شركت كنيد. چون نظرات كاربران وبلاگم برام خيلي ارزشمنده. با آرزوي موفقيت روز افزون شما...[گل]

ناشناس

سلام برمسول روابط عمومی این سایت. یک مشکل را ازشما می خواهم بپرسم امیدکه پاسخ بدهید. من دراین سایت ندانستم که کدام گزینه باید مقاله خودرا درصفحه شخصی وبلاگ خود گذاشت.البته که من تازه وبلاگ دراین سایت ساخته ام. بدرود منتظرم