دریغ از اندکی مدیریت

اتفاقی که در مورد جشنواره آیتکس افتاد، داستانی تکراری بود از فقدان مدیریت در بعضی جشنواره های بزرگی که در کشور برگزار می شود ... گفتم بعضی جشنواره ها، چرا که نباید از انصاف گذشت که بسیاری از جشنواره هایی هم که برگزار می شوند با کیفیت و خروجی هستند.

به دلیل بعضی مسائل نمی خواهم وارد جزئیات قضیه شوم، اما آنچه مسلم است اینکه واقعا پسندیده نیست در حوزه ای همچون فناوری اطلاعات که در آن ادعای پیشرفت  داریم، کار را به دست افراد ناپخته و بی تجربه ای بسپاریم که اینگونه هم سبب هدر رفتن بودجه تخصیص یافته شوند و هم بی آبرویی یک مجموعه. هر چند مشابه این جریان را از نزدیک و در جشنواره رسانه های دیجیتال که آبان ماه سال جاری از طرف وزارت ارشاد برگزار شد مشاهده کردم (و البته همه مشاهده کردند!) اما از آنجا که خود نیز به نوعی در بخشی از جشنواره مسئولیتی داشتم، به عمق فاجعه بیشتر پی می بردم !

البته امیدوارم که مساله ای که در مورد آیتکس رخ داد بحث مدیریتی باشد نه زیر پا گذاشتن اصول اخلاق حرفه ای و به کلام ساده آنها به دلیل سو مدیریت نتوانسته باشند به تعهدات خود عمل نمایند، نه به خاطر بعضی مسائل جریان کار را در روزهای پایانی تغییر داده باشند.

/ 3 نظر / 5 بازدید
R

سلام میشه دقیق بگید ماجرای این جشنواره چیه؟ ممنون

مرجان

و باز هم تکرار...[گل]