طول زندگی ... عرض زندگی

از جمله نکات جالب زندگی انسان ها، بی حساب و کتاب بودن آن در مدت زمانش است ! یکی را می بینید چند روز پس از به دنیا آمدن، نیامده از دنیا می رود ... یکی در دوران کودکی، آن یکی در اوج جوانی، دیگری در میان سالی و یکی نیز هنگام پیری. و البته، عمر سقفی دارد و معمولا نیز بر حسب میانگین، می گویند هفتاد سال ... هشتاد سال.

هر چه هست طول زندگی ما مشخص نیست، چه اینکه ممکن است همین فردا یا حتی همین امروز، نگارنده این سطور به پایان این سفر برسد یا شما به عنوان خواننده این نوشته ... تعارف که نداریم !

پس هنگامی که می دانیم هر لحظه ممکن است از قطار دنیا پیاده شویم، بهتر است در همین مدت زمانی که زندگی می کنیم، خوب زندگی کنیم، از عرض زندگی مان به خوبی بهره بگیریم، آنچه را باید به عنوان یک انسان، به عنوان وظیفه مان در دنیا انجام بدهیم، انجام دهیم، تا از لحظه لحظه زندگی خود، از سال هایی که می گذرد راضی باشیم، و از مرگ، به خاطر کارهایی که باید انجام می دادیم و ندادیم، نهراسیم.

/ 2 نظر / 49 بازدید
ساسان

سلام . امیدوارم که تا به این لحظه خوب باشید . سوالات من رو درباره ی پردیس خوندید ؟! سوال اول : چرا پردیس رو که چیز خاصی توش نداشت رو فیلتر کردین ؟! سوال دوم : ایا راه دیگه ای هم هست که بشه به پردیس راه یافت ؟1 خواهشا به ایمیلم جواب بدید وگرنه تا ابد سوالام و تایپ می کنم تا جواب بدید . . .

ساسان

سلام . امیدوارم که خوب باشید . . . خب قبول ( البته بماند که پردیس بدبخت چیز خاصی نداشت و شما هم اگربخواهید فکرکنم بتونید رفع فیلترینگش کنید ؟!!!) ، ولی بازم قبول و با هر فیلتر شکنی که فکرشو بکنید ( قوی ترین ها ) وارد می شم ولی با پیغام خرابی سایت مواجه می شوم که از چند متخصص کامپیوتر و اینترنت پرسیدم ، همه گفتند که یا سایت هک کامل شده و یا در حال لود شدن یا بار گذاری هستش ، درسته یا نه ؟