دکتر شریعتی

چند وقتی است که جماعت بیکاری که گمان بر نمکدان بودن دارند شروع کرده اند به تخریب دکتر شریعتی از طریق اینترنت و اس ام اس و هر چه که بشود. البته از سال ها قبل جملات ادیبانه اما بی سر و تهی را به دکتر شریعتی منصوب می کردند که کسی هم به آن صورت موضع گیری نمی کرد ... اما الان کار به تمسخر کردن رسیده.

البته نه قومیت های ایرانی نه دکتر شریعتی نه موضوع دیگری از این دست با ارزش ذاتی بسیار با این حرف های کم ارزش آسیبی نمی بینند اما متاسفم برای جامعه ای که به سمت تخریب خود می رود !

/ 2 نظر / 42 بازدید
afo

in melat age shoor dashtano fahm ke vazeshon in nemishod ... adam nistan ke ...

فرید

با عرض سلام و خسته نباشید از ظاهر وبلاگتان این طور به نظر می رسد که برای آن زحمت کشیده اید ما هم می خواهیم شما را در این زمینه یاری برسانیم شما یقینا محدودیت هایی که یک وبلاگ دارد را به خوبی می دانید با این حال بد نیست مجددا آنها را با هم مرور کنیم: وجود یک تبلیغ ناخواسته و نامربوط با محتوای وبلاگ محدودیت در قالب های وبلاگ نداشتن فضای مناسب برای قرار دادن فیلم و عکس و فایل و ... سخت بودن افزودن یک امکان ساده، مانند نظرسنجی،آمارگیر جدید و ... عدم پشتیبانی از امکانات پیشرفته تر با این حال راهی ساده برای حل تمامی این مشکلات وجود دارد تبدیل وبلاگ به سایت به آدرس سایت مراجعه کنید و مراحل را دنبال نمایید و ظرف 24 ساعت از تمامی این مشکلات برای همیشه خلاصی پیدا کنید موفق باشید 1621585591