دوستان ارزشمند

به اعتقاد بسیاری، بزرگترین و ارزشمندترین دارایی هر انسانی، انسان های دیگری هستند که در اطراف او قرار دارند. پدر، مادر، همسر، فرزندان و سایرینی که انسان را دوست دارند و به قولی وطن آدمی در قلب کسانی است که او را دوست دارند.

خدای را سپاس که علاوه بر داشتن خانواده ای گرم و صمیمی و مهربان (که اکنون دامنه آن نیز توسعه پیدا کرده و گرمتر شده است) همواره دوستان خوب و عزیزی داشته ام که دلگرمی من در کار بوده اند و از بودن در کنار آن ها همیشه انرژی گرفته ام. دوستانی که به راستی سرمایه های ارزشمندی هستند و می توانم در قالب این نیایش معروف جان کلام را بگویم :

خداوندا ! دوستانی دارم که در اعماق قلبم جای دارند،
شایسته محبتند و ِیادشان مایه ی آرامش جان،
در میان خلق آنان معدن خیرند و دارای پاک ترین خصوصیات،
پس ای خدای من آنان را اکرام کن و بر صفت نیکشان بیفزای و سلامتشان بدار.

/ 8 نظر / 338 بازدید
مسافر

با این مطلب مواقفم بد جوووووووووووووور

مسافر

غلط املایی رو هم خدا بده برکت... موافقم*

ای بابا

حتما پرینت این مطلب رو میگیرم . قشنگ بود مرسی

شازده شرقی

سلام محمدرضای عزیز دعای بجا و به حقی بود که از دل و زبانت جاری شد دوست ارزشمند من برای تو روزها و هفته ها و ماه ها و سال هایی پر از خوبی و دوستی و بزرگی آرزو می کنم.

حمیدرضا

به روزم... این مطلب را از نقد و نظر محروم نکنید. http://iffy.blogfa.com/post-88.aspx

حمیدرضا

برخیز و دهل می‌زن‌، کان ماه پدید آمد... عیدتان مبارک[گل]

مریم دختر عمران

سلام می خوام رمز عبور وبلاگ رو عوض کنم، هیچ گزینه ای پیدا نمی کنم. ممکنه راهنمایی کنید؟

reza

وستان ارزشمند چند روزی را میهمان دوست بزرگواری بودم.با اینکه متاسفانه ایشان به دلیل از کار افتادن ماهیچه های مچ هر دو پا به تنهایی قادر به حرکت نیست و برای حرکت نیاز به دو نفر جهت کمک دارد. جالب آن که برای کسی که در کشتی فرنگی به قهرمانی استانش رسیده بود و در زمینه حرفه ای نیز حرکت بدنی زیادی داشته بوده با این وجود در چنین وضعیتی روحیه و شرایط فوق العاده ای دارد و اصلا حالت عجز و درماندگی در روحیاتش جایی ندارد. با وجود این که در همین چند روز یک حادثه درگذشت یکی از عزیزانش را داشت اما در مهمان نوازی همانطور که از ایشان سراغ و انتظار داشتم فوق العاده بود.روحیه لوطی مسلک او و دوستان مشترکمان را کاملا می شناختم با وجود این مشکل جسمی خوسبختانه از نظر مالی در شرایط مناسبی قرار دارد و دغدغه مالی ندارد. البته این شرایط مالی مناسب با زحمت ، بدون رانت و حقه بازی بوجود آمده است.اما آنچه برایم جالب است زنجیره ای از دوستانی ست که چون پروانه دورش گردش می کنند . به خصوص یکی از آن ها که واقعا بعضی مواقع شبانه روز و بدون تعطیلی آماده هر گونه کمکی ست خوشبختانه ایشان هم شرایط مالی مناسب و تقریبا و قت آزاد زیادی دارد ولی